עדכניות

לאחר שעברנו בעצמנו הליך קבלה לתכניות ה-MBA, הבנו שכרטיס הכניסה לעולם מוסדות הלימוד היוקרתי הוא עדכניות. נוכחות הצוות שלנו בכל אחד מבתי הספר מייחדת אותנו ומקנה לנו היכרות עם הטרנדים האחרונים והמילים הנכונות שיש לומר בועדות הקבלה. אנחנו לא מדברים בקלישאות ולא מספרים לך מה היה המצב לפני שנה. אנחנו יודעים מה קורה היום בשטח.

לא התקבלת, לא שילמת

אנחנו לא עובדים עם כולם, ואלו שזכינו לעבוד איתם, הם אלה שאנחנו בטוחים ביכולת שלנו לעזור להם. לכן אנחנו Putting our money where our mouth is ומציבים מדיניות ברורה וחד משמעית: "לא התקבלת, לא שילמת". אם עבדנו ביחד ולא התקבלת אין סיבה שתשלם אפילו שקל (או דולר) אחד.

המועמד במרכז 

אנחנו מחויבים לקשר ישיר ואישי ברמה הגבוהה ביותר עם כל מועמד. אנחנו רואים את הקבלה שלך כמשימה העיקרית שלנו, ומאמצינו ממוקדים במטרה זו. בהתאם, עם תחילת הדרך המשותפת, יוצמד לכל מועמד יועץ בכיר שילווה אותו לכל אורך התהליך באופן אקטיבי וישמש ה"אבא" וה"אמא" של האפליקיישן. הוא יוודא את איכות החיבורים וקורות החיים ואת התאמתם לאסטרטגיה שנבחרה, עמידה בזמנים ומוכנות לראיונות הפרונטליים ולראיונות הוידאו כך שאין סיכוי שלא תדעו לענות על כל השאלות בצורה הטובה ביותר. בכל שעה ובכל שאלה שתצטרכו אותנו, אנחנו כאן. אין צורך בפגישה או במייל מנומס. פשוט תרימו טלפון (במקרה הכי גרוע נסמס לכם שנחזור אליכם).

מומחיות

מדי סיבוב, ועדות הקבלה בוחנות אלפי טפסי מועמדות. חבר ועדת קבלה ממוצע יקרא 3 עד 4 אפליקיישנים בשעה. ולכן המסקנה היחידה היא שאתם חייבים לבלוט!
הסיפור שלכם הוא חזות הכל והוא זה שיקבע את הצד שבו תונח הבקשה. הוא חייב להיות מעניין ומרתק כך שימשוך את תשומת ליבו של חבר ועדת הקבלה ולכן, אנחנו נתייחס אליו כאל הגרסא הראשונה של 'מלחמה ושלום'. אנחנו נהפוך אותו למעניין, אישי, מסקרן ומיוחד. בדיוק לשם כך, גייסנו את מיטב מוחות הכותבים, בעלי רקורד מרשים בכתיבת ספרים ונאומים לפוליטיקאים. אנחנו נדאג לכך שהסיפור שלך יבלוט בין ערימת האפליקיישנס הגדושה.

הכנה מקדימה

EARLY BIRDS התפקדו! אם אתם מסוג האנשים שתמיד חושבים כמה צעדים קדימה, וכבר בגיל 12 ידעתם שאתם רוצים להתקבל ל-IVY LEAGUE מקומכם איתנו. פרק זמן ארוך לפני הגשת האפליקיישן מאפשר לנו לנצל את הזמן שהקניתם לנו, על מנת להכווין את האופק המקצועי שלכם למסלול הנכון. אנחנו נתחיל לבנות את רשת הקשרים והנטוורק שלכם עם בתי הספר בשלב מוקדם יחסית, באופן שיאפשר לכם, בבוא העת, להיות מועמדים חזקים הרבה יותר.

איתך לאורך כל הדרך, גם אחרי הקבלה

אנחנו לא נעלמים אחרי שהתקבלתם. אנחנו נסייע לכם בתהליך הוצאת הויזה ונפנה אתכם לעורכי דין שיסייעו בהגירה ואישורי העבודה לבן או בת הזוג. נסייע בפתרונות דיור בקרבת בית הספר וניתן לכם טיפים חשובים שיקלו על ההשתלבות בסביבה החדשה (כך למשל נדאג לעדכן בתנאי פתיחת חשבון הבנק הטובים ביותר במנהטן ובסופרמרקט שבו הכי שווה לעשות קניות בבוסטון). בנוסף, נסייע בניצול הזמן שבין הקבלה ללימודים לבין תחילתם, באופן שימקסם את נקודת הפתיחה שלכם כדי למצוא את עבודת החלומות שלכם לאחר התואר. בגדול, אנחנו פשוט נשמור על קשר. אנחנו קהילה אחת ולכן נרצה תמיד לעזור.

מקדמים אנשים

הדבר החשוב לנו ביותר הוא שהמועמדים שלנו ישיגו את המטרות שלהם. בהתאם, אנחנו מאמינים כי כולנו שווים. ואם אתם כאן, כנראה שגם המטרות שלכם זהות; ובכל זאת, היחס בין נשים לגברים בתוכניות ה-MBA אינו שווה. לכן, אחת המטרות שלנו היא להעלות את שיעור הנשים שמתקבלות ולומדות בתוכניות ה-MBA המובילות בעולם. פיתחנו סט כלים ייחודי, שמכוון לקצה העליון בייצוג נשי בתכניות הלימוד. כדי לנסות ולהבין אם אנחנו בכיוון, נשים שתבחרנה לעבודה איתנו, תקבלנה הנחה ייחודית.