אנחנו יודעים שקשה להתקבל לתוכניות ה- MBA המובילות בארה"ב ובאירופה. גם אנחנו היינו שם- כתבנו חיבורים, ערכנו את קורות החיים עד אמצע הלילה, ורעדנו מפחד לפני ראיונות הקבלה, אבל אנחנו גם יודעים שזה אפשרי. לגמרי!

כישראלים, אנחנו נמצאים בעמדת פתיחה מצוינת להגשת מועמדות ל-Business Schools המובילים בארצות הברית ובאירופה, אבל לא בהכרח יודעים לנצל אותה בשל היעדר היכרות מספקת עם המנטליות האמריקאית והאירופאית ועם הדרישות הייחודיות של כל בית ספר. תרגום הניסיון הרלוונטי שלנו לקו"ח וחיבורי קבלה מרשימים שיעשו את ההבדל מהווה מלאכת מחשבת שישראלים בד"כ אינם מתורגלים בה.

אנחנו, 50Stars, בוגרים וסטודנטים של התוכניות המובילות בעולם. הקדשנו את שלוש השנים האחרונות ללימוד מעמיק של תהליך הקבלה ל-MBA, ביקרנו בעצמנו בבתי הספר המובילים, נפגשנו עם ועדות הקבלה ובנינו רשת נטוורק של למעלה מעשרים וחמישה ישראלים בבתי הספר המובילים בעולם למנהל עסקים. משימתנו היא לסייע למועמדים ישראלים לצלוח את תהליך הגשת המועמדות והמיונים ולקבל בדואר (האלקטרוני) את מכתב הקבלה הנכסף.

אנחנו רוצים שגם אתם תהיו שם – אנחנו מאמינים שהמועמדים המוכשרים ביותר צריכים להגיע לאוניברסיטאות המובחרות ביותר, וליהנות מהשדרוג הכלכלי והמקצועי שהן מציעות. זאת, ללא קשר למצב הפיננסי שלך ולכמות ה"קשרים" שיש לך. תנו לנו להיות "אנשי הקשר" שלכם בבתי הספר.

אנחנו נדאג לחבר אתכם לסטודנטים נוכחיים ולבוגרים שעובדים במקצועות שמעניינים אתכם, נעדכן אתכם בכל הטרנדים האחרונים של ועדות הקבלה בבית הספר ונוודא שתהיו מועמדים בולטים עוד בטרם הלחיצה על כפתור ה-Submit של האפליקיישן.

הצטרפו אלינו וביחד נגשים את החלום. זה לא יהיה קצר (אנחנו הולכים להיות צמודים אליכם במשך 3-6 חודשים), זה לא יהיה קל (ואנחנו נקרע אתכם עם משימות ושיעורי בית) אבל זה יהיה לגמרי אפשרי!