במהלך הגשת האפליקיישן באתר האינטרנט של בית הספר, תגלו כי מעבר לשאלות הטכניות עליהם אתם נדרשים להשיב, קיימות גם שאלות לא מועטות שדורשות מכם לנסח תשובה ולכתוב מעין "מיני חיבורים"

רבים מהמועמדים נוטים (בטעות) להמעיט בחשיבות האונליין אפליקיישן.

ברבים מבתי הספר, תהליך בחינת האפליקיישן שלכם מסודר בצורה כזאת כי חברי וועדת הקבלה יקראו קודם כל את המיני-חיבורים המופיעים באונליין אפליקיישן לפני שיגיעו לבחינת קורות החיים שלכם. חוסר השקעה באונליין אפליקיישן עלול להוביל למצב שבו מתקבל עליכם רושם שלילי בשלב הראשוני שיהיה קשה לתקן בהמשך.

טעות נפוצה שמועמדים עושים, היא קופי פייסט מקורות החיים. ועדות הקבלה יקראו את קורות החיים שלכם, הם לא שמו את החלק הזה באפליקיישן כדי שתחזרו על עצמכם. המטרה היא לתת לכם הזדמנות לפרט יותר על התפקידים אותם ביצעתם מעבר לכתוב בקורות החיים.

על מנת להבין מה בדיוק יופיע באונליין אפליקיישן של בית הספר בו אתם מעוניינים, היכנסו לאתר בית הספר והתחילו את תהליך הגשת המועמדות באתר (אל חשש, אף אחד לא מסתכל מתי התחלתם את התהליך). באופן הזה תוכלו לראות מהם כל המיני חיבורים שעליכם להגיש. הקפידו להתכונן לחיבורים אלה מספיק זמן מראש, ובשום פנים ואופן אל תשאירו אותם לרגע האחרון.