זוהר ברטפלד

Yale SOM

בית הספר המיוצג

זוהר ברטפלד שפירו הוא אנליסט עסקי בכיר ומנהל פרויקט בEinstein Surgical Innovations.
בשנתיים האחרונות תמך זוהר במאמצים מגוונים בהשקעה הגדולה ביותר בהיסטוריה של Medtronic, ההשקה של פלטפורמה המתקדמת לניתוחים לא פולשניים.
לזוהר 2 תארים מתקדמים במנהל עסקים, MBA מהטכניון עם התמחות ביזמות עסקית, ותואר במנהל עסקים מתקדם MAM מאוניברסיטת Yale School of Managment.

התקופה בבית הספר למנהל עסקים של ייל היתה חוויה יוצאת דופן. כל מה שחשבתי על האוניברסיטאות הנמנות על ליגת הקיסוס התגשמו ועוד רבות החוויות מלתמצתם בפיסקה אחת. מלבד המרצים מהשורה הראשונה בעולם, ועד משאבים בלתי נדלים להעצמת חווית הלימודים. במיוחד ראויים לציון פרופ׳ פייונה סקוט מוריסון, לשעבר עוזרת התובע הכללי (כן של כל ארהב) אשר לחמה בקרטלים עסקיים, וכיום מרצה בקורס תחרות עסקית ואסטרטגיה. מספר המקרים (שאכן התרחשו) שהיא מביאה כדוגמאות וראיית עולמה פשוט לא תתואר. ועד קורסים שכל מטרתם הינה להביא מנכ״ל של חברה גלובלית כל שבוע, כלומר לפגוש כ -15 מנכל״לים שונים, פנים מול פנים, ללמוד מניסיונם ואפילו לנסות להכניס ״פּיץ׳״ קצר על עצמך. בתור ישראלי בייל החוויה עוד יותר מועצמת בעזרת מספר רשתות חברתיות הקיימות מסביב לייל כגון חב״ד בייל ומרכז סליווקה (יהדות רפורמית) אתה מקבל קרקע פוריה ליצירת קשרים חברתיים, לחגוג חגים כמיטב המסורת ללא התחייבויות ומיטב התענוגות.
ולכל אלו מכם שרוצים לגעת בחלום, לחלום זה טוב אבל צריך לעבוד קשה ולהתכונן כיאות כי בכל שנה עשרות אלפים מנסים להתקבל לממסד הזה, אני פה כדי להאיר לכם את השביל שלא תצעדו בדרך.